Uudised

Travertino Romano - võimekas dekoratiivkrohv

Oikos on maailma innovaatilisemaid dekoratiivvärvide ja -krohvide tootjaid Itaaliast, kes peab oma eesmärgiks inspireerida inimesi värvide kaudu. Kõik nende lahendused on välja töötatud selleks, et luua ümbritsevale keskkonnale väärtust.

Üle 30 aasta on Oikos teinud tööd selle nimel, et luua aina keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid värvi- ja krohvilahendusi. Tulemusi on tunnustatud mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Erinevaid tooteid kasutades ja neid omavahel kombineerides saab leida lahenduse igaühele. Ainukeseks piiriks on fantaasia ja selle teostus.


Milano Hiltonile väljatöötatud värvilahendus võitis möödunud aastal SBID disainipreemia


Travertino Romano - võimekas dekoratiivkrohv

Dekoratiivkrohvid annavad võimaluse erinevate kivimite imiteerimiseks seintel ja lagedel. Imiteerida võib travertiini, betooni, raketist, marmorit. Travertino Romano üks iseloomulikke omadusi on aluskihi endaga sidumine selliselt, et kokku moodustub ühtne tervik. See takistab ka hallituse, vetikate ja bakterite arengut.

Oikose lubibaasil krohv Travertino Romano on ainus toode maailmas, millega võib taastada vanu Rooma maju, kuna toote omadused on algsele travertiinile kõige lähemal. Travertino Romano sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes ja aitab luua erinevaid disainilahendusi.


Travertino Romano klassikaline värvivalik


Travertino Romano on väga vastupidav kulumisele ja niiskusele ning sobib hästi ka kaminate viimistlemiseks. Eraldi hooldust krohv ei vaja ja puhastada saab seda neutraalsete puhastusvahendite või niiske lapiga. Lisaks klassikalistele travertiinitoonidele on Travertino Romano saadaval värvilisena: must, valge, kollane, hall, punane, beež. Ka on võimalik struktuur sobiva tooniga üle värvida.


Travertino Romano Design - kollane, punane ja must


Krohvi paigaldus toimub veneetsia kellu ja spetsiaalse harjaga. Võimalik on lasta paigaldus teha koolitatud koostööparteril või tulla Floorini õpituppa, kus demonstreeritakse nii toote paigaldust kui antakse vajalikud näpunäited. Lisaks on võimalik soetada vajalikud tööriistad.
Travertino Romano krohviga on võimalik luua väga erinevaid lahendusi igasse keskkonda ning igale maitsele.


Travertino Romano betoonidisainid...


... ja raketised

 

Tule tutvu Oikose dekoratiivvärvide ja –krohvidega lähemalt Floorini kauplustes Tallinnas ja Tartus ning www.floorin.ee/Oikos dekoratiivvärvid ja -krohvid.