Uued tooted

Oikos Raffaello Decor Stucco

Täisläikiv marmorit imiteeriv pind või erinevad struktuurid. Raffaello Decor Stucco on lubja baasil peenpahtel ehk Veneetsia krohv, mis on väga hingav. Tänu sellele takistab see hallituste ja bakterite teket. 

Loe lähemalt

Tessera Layout & Outline

Saate valida 32 nüüdisaegse värvitooni (Layout) ja 8 sobiva triibulise disaini (Outline) hulgast, mis võimaldavad kombineerida ja sobitada paigaldusvõtteid ning värvivalikuid, et luua kordumatu põrandakate, mis tõmbab tõeliselt tähelepanu. Layouti dünaamiline värvipalett on mitmekülgne ning sisaldab laia valikut kaasaegsetest neutraalsetest toonidest koos mitmekesiste värvilisemate toonidega. Värve saab kasutada iseseisvalt või kombineeritult, et saavutada hulgaliselt erinevaid interjööristiile. Outline on kerge tekstuuriga triibuline silmusplaatvaip, mille iga disain sobib ideaalselt kahe Layout’i disainiga. Outline’i ja Layouti kombinatsioonid võimaldavad täielikku väljendusvabadust, luues ühendusi ja üleminekuid, mis annavad juurde igale ruumistiilile. Plaadid koosnevad täielikult ketrusvärvitud polüamiid 6-st ja vastavad Ska hindamiskriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele. Osad Layout’i ja Outline’i disainid (* märgitud) on saadaval lisaks tavapärasele 50 x 50 cm mõõtudele ka 100 x 25 cm plangudisainina.

Loe lähemalt

Tessera Nexus

Tessera Nexuse plaatvaibad ühendavad metallikvõrgulise pealispinna triibulise aluspinnaga, tekitades visuaalse ühenduste võrgu.  “Õige struktuur tekitab katalüsaatori, milles ideed saavad tekkida, mõtted omavahel liituda ja luua ühendusi; omavahel ühenduses olles arenevad ideed kaugemale ja neist tekib side ehk neksus meie pidevalt muutuvas võrgustikus.”

Loe lähemalt

Tessera Diffusion

Sarja Tessera Diffusion plaatvaibad kajastavad evolutsiooni pehmema ja orgaanilisema geomeetria suunas, mida võib leida looduses. Kristallilisest struktuurist inspireeritud fraktaalsed vormid ilmuvad nähtavale ja hääbuvad, luues meeldiva nüüdisaegse põrandapinna. Tessera Diffusion pakub laia valikut 10 uhiuuest kaubanduslikust, suure valguspeegeldusteguriga värvikombinatsioonist alates väga tumedast ja lõpetades väga heledaga.

Loe lähemalt

Tessera Cloudscape

Sarja Tessera Cloudscape silmusplaatvaibad pakuvad tumedast väga kahvatuni kulgevaid värvitoone ning sobivad ülihästi mitmesuguste kasutusalade ja valguspeegeldusteguri nõuete korral. Tänapäeva rahvarohketes linnades riskime tihti sellega, et kaob side loodusega. Meie ainsaks ühenduslüliks jääb taevas pea kohal. Tessera Cloudscape on saanud inspiratsiooni pidevalt muutuvast pilvemaastikust ning valguse ja värvi rikkalikust spektrist, mis annab meile väljaviiva silla ja aitab meil taas loodusega sideme leida.

Loe lähemalt

Disano Saphir

Veekindel ja eriti vastupidav disainpõrand. Disano Saphir on sobiv lahendus erineva liiklustihedusega avatud ruumidesse. Suurtesse vannitubadesse või teistesse niisketes ruumidesse paigaldatuna toob puiduimitatsioon sooja tunde sinna kus tavaliselt on külm keraamika. Disainid on saadaval planguformaadis 23.5 x 128.2 cm ja paksusega 4.5 mm. 4 küljest faasitud.

Loe lähemalt

Disano Project

Veekindel disainpõrand professionaalseks liimitavaks paigalduseks. Disano Project on suurepärane lahendus kaubanduspindadele või hotellidesse. Samuti on see vaid 2 mm paksune, mistõttu sobib suurepäraselt mitmetesse renoveerimisprojektidesse. Puidudisainid on saadaval planguformaadis 24.8 x 130 cm ning Piazza kividisainid on saadaval plaadiformaadis 31 x 65 cm. 4 küljest faasitud. 

Loe lähemalt

Disano Life

Lihtne planguformaadis disainpõrand, mille värsked disainid ja piisavalt suured plangud aitavad luua säravat keskkonda. Põrand on eriti vastupidav ja lihtsasti hooldatav tänu SilenSense pealispinnale. Disainid on saadaval planguformaadis mõõtudega 23.5 x 180 cm ja paksusega 8 mm. Innovaatiline vastupidav pinnakiht, HydroResist põhimik, helisummutav korgist aluskiht ja TopConnect klikkühendus. 4 küljest faasitud. 

Loe lähemalt

Disano SmartAqua

Nutikas plangu- või plaadiformaadis disainpõrand, mis koos liimitava paigaldusega sobib kasutamiseks ka niisketesse ruumidesse. Puidudisainid on saadaval planguformaadis 23.5 x 128.2 cm. Piazza disainid on saadaval suuruses 31.3 x 63.1 mm. Mõlema disaini paksus on 6.5 mm. Innovaatiline vastupidav pinnakiht, niiskuskindel HDF-südamik, helisummutav korgist aluskiht ja TopConnect klikkühendus. 4 küljest faasitud. 

Loe lähemalt

Oikos Marmora Romana

Dekoratiivkrohv, mis sisaldab kvaliteetseid mineraale, marmorit ning akrüülvaike. Need muudavad toote veeauru läbilaskvaks ja väga kraape- ning pesukindlaks. Toode on lihtsasti töödeldav, mis muudab selle ideaalseks materjaliks, et teha struktuure. Tegemist on valge lahendusega, millele saab värvi lisada seda teiste Oikose toodetega kattes. Disainide all on toodud välja dekoratiivsed lahendused, mida on võimalik Marmora Romanaga teha. 

Loe lähemalt