Uued tooted

Tessera In-touch

Paindlike kontoriruumide trend viib mõttele, et muljelt ja stiililt kutsuvamad ning rahulikumad tööruumid teeksid töötajad tööl õnnelikumaks ja suurendaksid produktiivsust. Selline lähenemine tekitab vajaduse rahustava, tuttavliku ja vähem struktureeritud kontoriruumi põrandakatte järele. Võttes eeskuju käsitöötekstiilidelt ja -kudumitelt, püüavad Tessera In-touchi lauaformaadis plaatvaibad luua põrandakujunduse, mis kajastaks pehmet üleminekut tööelult elutööle.

Loe lähemalt

LayRed 40

Uus veelgi stabiilsem ja vaiksem klikühendusega LayRed 40 ühendab endas LVT tugevuse, mugavuse ja disaini. See punase tagaküljega põrandakate on hõlpsasti kohandatav iga ruumi, keskkonna ja põrandaga ning vähendab sammuheli vähemalt 21 dB. See sobib koju suurepäraselt, sest LayRed ei vaja nii siledat aluspinda kui teised LVT põrandakatted ning on jala all pehmem ja vaiksem. Elegantsed puidu- ja autentsed kividisainid annavad sellele kollektsioonile lihtsa kuid julge ilme. Sel suvel saadaval ka soodushinnaga 29.90 €/m2. 

Loe lähemalt

Forbo Enduro

Forbo Enduro - esmakordselt on Forbo loonud LVT sarja ka eluruumidele ja väiksema koormusega äriruumidele mõeldes. 0.3 mm kulumiskiht, stabiilsed mõõtmed ning Forbo prindi- ja viimistluskvaliteet teevad Endurost suurpärase põrandalahenduse väga erinevatesse ruumidesse. Kõik 20 disaini on saadaval nii liimitavana (DR) kui klik-ühendusega. Plangud on ligikaudse mõõduga 120 x 18 cm ja betooniimitatsioonid 61 x 30 cm. Täpsed mõõdud on liimitaval ja klikk-versioonil erinevad, need leiad tooteinfost.  Disaini valides pööra alati tähelepanu plaadi mõõtudele. Toodete tellimisel jälgi, et Enduro Drybacki puhul lisaksid artiklinumbrile DR3 (nt. 69100DR3) ja Enduro Click puhul CL3 (nt. 69100CL3).

Loe lähemalt

Allura Fusion

Allura Fusion liimitav 0.7 mm kulumiskihiga LVT sari sisaldab seitset ainulaadset põrandadisaini. Sõna „Fusion“ tähistab värvipastade kokkusulatamise või -segamise protsessi. See on võte, mille korral olemasolevate Allura kujunduste kulumiskihti lisatakse paiguti läbipaistvat ja läbipaistmatut toonitud pastat. Pastade segunemisel tekib juhuslik efekt, mis muudab iga lauakujulise või tavaplaadi tõeliselt ainulaadseks ning annab disainile sügavuse. Kollektsiooni kuulub neli plangu- ja kolm plaadivarianti ning neid saab siduda Allura sarja tavapäraste disainidega. Sel viisil on võimalik segamini kasutada Fusionit ja Allura põhikollektsiooni. Allura Fusion on võitnud ka disainiauhinna Red Dot Award 2018.

Loe lähemalt

Allura Decibel 19dB

Helisummutavate imitatsioonkatete uus standard. Puidu-, kivi- ja betoonidisainide tasakaalus värvivalik ühendab vinge põrandadisaini ja suurepärase mürasummutuse (19 dB). Tänu Forbo tootmistehnoloogiale on see parima mõõtmete stabiilsusega LVT-põrandakate. Plangud ja plaadid on saadaval erinevates mõõtudes. Lisaks tavapärasele 120x20 cm plangumõõdule, leiad valikust veidi lühemad 100x20 cm ning trendikad pikad ja kitsad 100x16.6 cm lauad. Kõik kiviimitatsiooniga plaadid on saadaval mõõdus 50 x 50 cm, Slabstone disainid on saadaval ka 100 x 100 cm plaadimõõdus (* disaini nimetuse ees). Disaini valides pööra alati tähelepanu plaadi mõõtudele ja vajadusel kontrolli tootekoodi tooteinfost. Kõik tooted on saadaval nii 0.35 mm kui 0.8 mm kulumiskihiga. 

Loe lähemalt

Allura Puzzle

Allura Puzzle LVT plaadid on erilise pusletüki kujuga ning loodud lahtiselt paigaldamiseks suure kasutuskoormusega aladel. Plaadid on suurepärase stabiilsuse ja tugeva puslelaadse ühendusega. Puidu- ja betoonidisaine on kokku 18 ning kõikide plaatide suuruseks 96 × 96 cm.

Loe lähemalt

Allura Ease

Allura Ease on Allura LVT-katete lahtiselt paigaldatav kollektsioon. Spetsiaalne ehitus ja ülihea mõõtmete stabiilsus võimaldavad plaate lihtsalt, ilma liimita paigaldada ning vajadusel hõlpsalt ja kiiresti eemaldada. Ning uuesti taaskasutada. 18 puidu- ja betooniilmelist disaini moodustavad hästi tasakaalus paleti. Allura Ease on ideaalne näiteks kontori- või kaupluseruumides, kus on vaja kiiret paigalduslahendust, tuleb kasutada ajutisi põrandaid või eemaldada hiljem põrandakate kiiresti, aluspõrandat kahjustamata. Puiduimitatsiooniga plangud on neljast küljest faasitud, kas klassikalises 120 x 19 cm või 150 x 24 cm XL-plangumõõdus. Betooniimitatsiooniga plaadid on kõik mõõdus 48 x 48 cm. 

Loe lähemalt

Tessera Alignment

Alignment on jõulise suunavisuaaliga mitmekõrguselistest silmustest plaatvaip. Tugevat joonelist disaini on mahendatud lõigatud silmustest juhuslike vahetükkidega. Tulemuseks on väga efektiivne rullvaiba mulje ja unikaalne lineaarne stiil, mis sobib ühtviisi nii avatud planeeringuga interjööridesse kui ka tagasihoidlikumatesse suletud ruumidesse.

Loe lähemalt

Airmaster Gold Collection

Esimene Cradle to Cradle kuldse sertifikaadiga hinnatud Airmasteri kollektsioon. Desso AirMaster Gold kollektsioon koosneb kolmest disainist: Tierra Gold, Nazca Gold ja Salina Gold. Kõik kolm disaini töötavad suurepäraselt omavahel koos ning on Airmasterile omaselt õhu kvaliteeti parandavad. 

Loe lähemalt

Breccia

Marmorist ja kaljudest inspireeritud plaatvaip Breccia toob siseruumidesse mõnusa värskuse. Värvipalett sisaldab endas seitset ergastavat merelist tooni alates sinakashallist ja lõpetades rohelisega. Lisaks värvidele toob värskendavat merelist tunnet ka metalliklõng. Breccia esindab lihtsate toonide ja vastupidavate materjalidega looduse lihvimata ja köitvaid elemente.

Loe lähemalt