Uued tooted

FB Hout PRESTIGE WIDE PLANK

Eksklusiivsed puitpõrandad kõige algupärasemal ja looduslikul kujul. Prestige Luxury Wide Plank on eriline kuni kõige väiksemate detailideni. Need eksklusiivsed puitpõrandad on loodud hoolikalt valitud tippkvaliteediga puidu ja kirglike käsitööliste puhta käsitööoskuse kombineerimisel. Original surface muudab Prestige Luxury Wide Plank'i ainulaadseks. Puukoore algupärane pind on säilitatud nii palju kui võimalik, mille tulemuseks on puidust disainpõrandad nende kõige algupärasemal, loomulikul kujul. Tänu algupärasele pinnale saab Prestige Luxury Wide Plank puitpõrandaid tarnida kõige ainulaadsemate viimistlustega. Saadaval erineva paksusega, pikkusega kuni 3,9 m ja laiusega kuni 48 cm. Lisaks sellele annab kolmekihiline liimitud konstruktsioon suurtele plankudele äärmiselt stabiilse struktuuri ja on Prestige Luxury Wide Plank'i ainulaadne omadus.

Loe lähemalt

Airmaster Earth

AirMaster Earth struktuurne orgaaniline muster moodustub musta ja värvilise lõnga kombinatsioonist ning pakub dramaatilist sügavust. Uuenenud 9 aktsent- ja 9 neutraaltooni moodustavad ühtse värvipaleti triibulise Airmaster Classic ja tekstiilimustrilise Sphere kollektsioonidega.  DESSO AirMasteri patenteeritud tehnoloogia aitab parandada õhu kvaliteeti elu- ja tööruumides. See püüab ja hoiab peentolmu kinni 8 korda tõhusamalt kui sile põrand ja 4 korda tõhusamalt kui tavaline vaip. Uues täiustatud EcoBase põhimikus asendab biopõhine toormaterjal naftabaasilise. Loe lisa www.floorin.ee/kasulikku

Loe lähemalt

Airmaster Sphere

Kootud vaiba välimus ja loodusest inspireeritud värvitoonid lisavad Airmaster Sphere'ile soojust ja tekstuuri. 9 aktsentvärvi ja 9 neutraalset tooni. Sphere'i sarnastes toonides ruudustikumustriline tekstuur on sillaks lineaarse Classic’u ja orgaanilise Earth'i vahel. DESSO AirMasteri patenteeritud tehnoloogia aitab parandada õhu kvaliteeti elu- ja tööruumides. See püüab ja hoiab peentolmu kinni 8 korda tõhusamalt kui sile põrand ja 4 korda tõhusamalt kui tavaline vaip. Uues täiustatud EcoBase põhimikus asendab biopõhine toormaterjal naftabaasilise. Loe lisa www.floorin.ee/kasulikku

Loe lähemalt

Suuremõõtmelised SLABid

Võimendades ilu. Suured keraamilised plaadid toovad esile mustrite esteetika ja muudavad ruumikogemuse eriliseks. Puhas vuugivaba pind lisab avarust ja õhulisust, olles samas vastupidav, hügieeniline ja lihtsalt hooldatav. SLABid sobivad nii sise- kui välipindade, aga ka mööblidetailide ja tasapindade katmiseks.

Loe lähemalt

Forbo Onyx+

Onyx+ on märgruumi seinakattelahendus, mis ühendab nii esteetilised kui ka tehnilised omadused. See sobib täiuslikult kommertskasutuseks, näiteks tervishoiuasutuste, hoolde- ja vanadekodude märgruumidesse. Onyx+ pakub neutraalset värvipaletti koos mõne erksa aktsenttooniga. Sarja Onyx+ värvitoonid sobivad kokku meie märgruumi põrandakattega Step, homogeense vinüülkattega Sphera Element ja akustilise vinüülkattega Sarlon Sparkling. Nii saame anda märgruumide jaoks täislahenduse alates põrandast ja lõpetades seinaga.

Loe lähemalt

Forbo Surestep Balance R10/B

Surestep Balance on Forbo uus toode, mille värvivalik, minimalistlik disain ning matt viimistlus on spetsiaalselt loodud hoolekandeasutustele. Õrn täpimuster ja uus Satin-viimistlus annavad materjalile ekstra mati välimuse, mis on ideaalsed mittestimuleerivatesse keskkondadesse, kus on oluline valguspeegelduste minimeerimine. Toonid on rahustavad ja harmoneeruvad hästi erineva puiduga. Sobib ka märgade ruumide jaoks, sest vastab libastumisklassidele R10 ja A+B. 

Loe lähemalt

Forbo Surestep Fast Fit R10

Liimivabalt paigaldatav Surestep Fast Fit on uus ehtne turvapõrand, mida saab kiiresti paigaldada erinevatele aluspindadele, sealhulgas värskele, veel niiskele betoonile. Reljeefne põhimik lubab niiskusel paigaldusjärgselt eralduda, lisades samas materjalile 14 dB sammuheli summutavust. PUR Pearl viimistlus tagab pleki- ja kemikaalikindluse, mistõttu seda on lihtne puhastada. Paigaldus on võimalik ka täiesti lahtiselt, kuid soovitame kasutada kahepoolset teipi materjali paremaks fikseerimiseks. 

Loe lähemalt

Scent

Scent on luksuslik polüamiidist rullvaip, mis sobib suurepäraselt kodustesse tingimustesse ning mõõduka koormusega ühiskondlikele pindadele. Scent on saadaval 14 värvitoonis.

Loe lähemalt

Seduction

Seduction kollektsiooni iseloomustab vastupandamatu pehmus kombineerituna läikega. Ülimalt pehme ja vastupidav Seduction on saadaval 17 värvitoonis. Sobib kasutamiseks nii kodustes tingimustes kui ka kontorites ja hotellides.

Loe lähemalt

Akustilised seinapaneelid Classic

Klassikalise disainiga akustilisi seinapaneele on võimalik kasutada aktsentseina kujundamiseks, televiisori tagumise seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks. Võimalused on lõputud. Nende abil on lihtne luua tervislik helikeskkond kodus, kontoris või avalikus ruumis. MDFist valmistatud ribid on kaetud naturaalsese puiduspooniga, mis rõhutab loomulikkust. Keskkonnasäästlikus on tänapäeval eriti oluline, seetõttu on kasutatud akustilise PET vildi valmistamiseks taastöödeldud plastpudeleid.

Loe lähemalt