Uued tooted

Surestep Digital Print

Surestep Digital Print tõstab turvapõrandad uude disainidimensiooni. Omades Surestepile omaseid kasutuseeliseid, võimaldab Digital Print luua endale sobiva turvapõrandakatte.  Ice Cream ja Moon on näited olemasolevatest kujundustest, mis demonstreerivad uuendusliku tootmistehnoloogia lõputuid võimalusi. 

Loe lähemalt

Surestep Steel

Surestep Steel on betoonidisainidest koosnev kollektsioon, millel on lisaks õrn metalliksära. Alumiiniumoksiidi osakesed suurendavad libastumiskindlust (R10) ja vastupidavust, PUR-Pearl viimistlus tagab lihtsa hoolduse.

Loe lähemalt

Surestep Material

Surestep Material sisaldab valikut kivi, tekstuuri ja mineraalstruktuuridest. Suurendatud libastumiskindlus, lihtne hooldus ning suur vastupidavus tänu materjalile lisatud alumiiniumoksiidile, värvilistele PVC-laastudele ja unikaalsele PUR-Pearl viimistlusele. Sobib paigaldamiseks kõikidesse ruumidesse, mis vajavad R10 libastumiskindlust. 4 disaini on saadaval ka 17dB helisummutavana (* märgistatud). 

Loe lähemalt

Sphera Essence

Sphera Essence on Forbo uus, veidi tugevama mustriga homogeenne vinüülkate, mis aitab hästi peita igapäevast mustust. Head valgustpeegeldavad omadused, 11 neutraalset hallikat ja 7 värvikamat tooni. SMART-Top viimistlus kaitseb kriimustuste ja määrdumise eest ning annab materjalile lihtsa puhastatavuse.

Loe lähemalt

Gubi Wall

Poleeritud mikrotsemendi välimus annab Gubi Wall kollektsioonile moodsa minimalistliku iseloomu. Funktsionaalsed 30 x 90 cm seinaplaadid on saadaval neljas neutraalses toonis ja kolme elegantse reljeefiga: Calm oma õrna triibumustriga lisab rahulikkust ja harmoonilisust, Prints tugevamad triibud toovad esile ebatäiuslikkuse ilu ja Peak loob seinale unikaalse optilise mängu. Matid, mõõtulõigatud seinaplaadid on paksusega 10 mm.

Loe lähemalt

Bera&Beren Wall

Portugali ja Katalaani lubjakivist inspireeritud kivimustriga seinaplaadid. Kolm funktsionaalset ja isikupärast reljeefi 30x90 cm mõõdus: Dot esitleb kaunist kivitekstuuri siledal kujul, Saw lisab pinnale horisontaalsed graveeritud triibud ning Six loob toreda võrgustiku reljeefsetest heksagonidest.Matid, mõõtulõigatud seinaplaadid on paksusega 10 mm. 

Loe lähemalt

Elements

Elements võtab materjali ilu ja muudab selle stiilseks disainiks, mis on ühtaegu nii kaasaegne kui vintage. Minimalistlikud 20 x 20 cm plaadid sobivad hästi nii industriaalsesse kui rustikaalsesse interjööri, andes sellele ajatult modernse välimuse. 

Loe lähemalt

Polyflor SD

Lihtne Polyflor SD on loodud põrandatele, kus staatiline kontroll on oluline kuid materjali kulumiskindlus ei pea olema maksimaalne. Saadaval kuues, ühesuunalise marmoriseeringuga värvitoonis nii rull- kui plaatmaterjalina.

Loe lähemalt

Worn

Worn oma  pehme ja kulunud nahka meenutava pinnaga pakub unikaalset sarmi ja isikupära. Uudne materjali reinterpretatsioon paksusega 9 mm on saadaval mõõtudes 120 x 120 cm kuni 10 x 60 cm ning 30 cm küljega rombidena. Copper ja Stone toonid on saadaval ka Wide ülisuurte 7 mm plaatidena mõõdus 120 x 270 cm. Naturaalne R10 ja lihvitud viimistlus. 

Loe lähemalt

Magma

Oksüdeerunud metallist inspireeritud kollektsioon koosneb kahest värvitoonist ja kahest mõõdust: 60 x 120 ja 60 x 60 cm. Mõõtulõigatud plaadid on naturaalse viimistlusega. 

Loe lähemalt