Uued tooted

Polyflor Polysafe Verona Pure Colours

Polysafe Verona Pure Colours turvapõranda kollektsiooni 18 disaini on R11 libastumiskindlusega. Visuaal on neil ühtlane ja matt ning toonide seast leiab dementsetele sobivaid disainilahendusi. Paksus on 2.0 mm. Soodushinnaga (-30%) saadaval kõigest 14.20€ + km/m2. Pakkumine kestab kuni 31.03.2021.

Loe lähemalt

Polyflor Polysafe Verona Original

Polysafe Verona Original PUR on vastupidav R10 libastumiskindlusega turvapõrand. Kollektsioonis on 18 helvestega disaini, mis peamiselt on pastelsed, kuid mille sekka on lisatud ka paar tugevamat aktsenttooni. Paksus on 2.0 mm. Soodushinnaga (-30%) saadaval kõigest 14.20€ + km/m2. Pakkumine kestab kuni 31.03.2021.

Loe lähemalt

Polyflor Polysafe Quattro PUR

Polysafe Quattro on spetsiaalselt loodud, et tagada niisketes kohtades kõrge libastumiskindlus nii jalanõudega kui ka paljajalu. See pole libe isegi siis kui maha on läinud šampooni ja dušigeeli. Saadaval 12 veelises värvitoonis, millest 6 on helvestega ja 6 on ilma. Polysafe Quattro naastudeta turvapõrand on jalge all mugav ja turvaline. Soodushinnaga (-40%) saadaval kõigest 15.50€ + km/m2. Pakkumine kestab kuni 31.03.2021.

Loe lähemalt

Polyflor Palettone PUR

Palettone PUR on suure toonivalikuga vahatusvaba põrandakate, mis sobib suure koormusega põrandatele. Tootel on kõrgeim võimalik kulumisklass T. See on saadaval 50 tänapäevases toonis ning Palettone disain koosneb ühetoonilisest põhjast ning sobivas toonis helvestest. Sobib suurepäraselt kasutamiseks kaubanduspinnal, tervishoiu- või haridusasutustes. Soodushinnaga (-30%) saadaval kõigest 13.49€ + km/m2. Pakkumine kestab kuni 31.03.2021.

Loe lähemalt

Polyflor Prestige PUR

Prestige PUR on vahatusvaba põrandakate, mis võimaldab luua suurepäraseid paigaldusi ning sobib suure koormusega põrandatele. Tootel on kõrgeim võimalik kulumisklass T. Prestige PUR on saadaval 16 puhtast ja rahulikust toonist ning disain ise koosneb kahetoonilistest ning ühetoonilistest helvestest. Sobib suurepäraselt kasutamiseks näiteks tervishoiu- või haridusasutustes. Soodushinnaga (-30%) saadaval kõigest 12.50€ + km/m2. Pakkumine kestab kuni 31.03.2021.

Loe lähemalt

Natucer d'Autore

Värvid ja geomeetria põnevates väikevormides. Need pressitud ja glasuuritud portselanplaadid näevad välja nagu käsitsi meisterdatud, kuid tegelikult on valmistatud tipptehnoloogia abil. Kombineeri mustreid ja loo erinevaid visuaale. Tulemus üllatab igal juhul! 5 disainitüüpi, 2 plaadiformaati - 13 x 13 ja 10 x 20 cm. Rahuliku tausta julgetele mustritele loovad mõõtulõigatud 40x120 Austral keraamilised seinaplaadid.

Loe lähemalt

Natucer Evoke

Ebaühtlase pinnaga matid seinaplaadid. 8 värvitoonis telliseformaate mõõduga 6.5x26 cm täiendavad kaks heledat Austral põhiplaati suurusega 40x120 cm.

Loe lähemalt

Natucer Memory

In&Out lihtsa urbanistliku disainiga portselanplaadid viies värvitoonis - terrakotast tumesiniseni. Suured 60x120 cm, R9 Comfort-viimistlusega plaadid sobivad hästi sisetingimustesse. Väiksemad mõõdud - 18x18, 18x36 ja 36x36 cm - on omavahel kombineeritavad ning sobivad oma R11 viimistlusega hästi just välitingimustesse. Lisaks libastumiskindlusele on need ka antibakteriaalse töötlusega, mis teeb neist hea lahenduse paljaste jalgade alla nt  basseinialadel.

Loe lähemalt

Ezarri klaasmosaiigid

Klaasmosaiik on levinud lahendus erinevate vormide viimistlemisel keerukates tingimustes - erikujulised basseinid, ekstreemsete temperatuuride ja kõrge niiskustasemega saunad või spaad, aga ka kodune dushinurk või köögi pritsmesein. Ezarri on siinkohal väga hea valik, sest nende 30 aastane kogemus põhineb innovatsioonil, kõrgel kvaliteedil ja teenindusel. Tänu kaasaegsele laosüsteemile suudetakse 95% tellimustest täita väga kiiresti. Ezarri klaasmosaiik koosneb 100% taastöödeldud klaasist, mis teeb sellest ka keskkonnale sõbralikuma valiku. Kuna mosaiigid koosnevad täielikult klaasist, on nende veeimavus praktiliselt null. Seetõttu on Ezarri eriti hea lahendus just märgade alade katmisel. Ezarri klaasmosaiigi võimalused: 1. Vormivabadus. Võid lihtsalt katta nii sirgeid kui ümaraid vorme. Üleminek ühelt teisele on sujuv ja esteetiline. 2. Suur värvivabadus. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua iga tooni, mida endale ette kujutad. Tegelikult võid oma seina ka pimedas    helendama panna. Seda nii üksiku ruudu kui terve pinna ulatuses. Ja digiprindi abil saad mosaiigile trükkida kasvõi oma lemmikkassi pildi.   3. Kolm erinevat mõõtu: klasskaline 2.5 x 2.5 cm, eriline 3.6 x 3.6 cm ja moodne 5 x 5 cm. 4. Ainulaadne Ezarri JointPoint ühendussüsteem, mis on senini parim pakutav lahendus. Eelisteks on maksimaalne kontaktpind, paigaldamise lihtsus ja kiirus (25% kiirem paigaldus kui nt paberipõhisel süsteemil), niiskusele mittetundlikkus ning suurepärane tulemus. Ka kõige väiksemad alad tulevad ühtlase pinna ja sirgete joontega. 5. Ezarri kodulehel olev mix-generator aitab väga lihtsalt luua just sulle sobiva klaasmosaiigi värvikombinatsiooni. Proovi ise! www.ezarri.com/en/mix-generator  

Loe lähemalt

LC WegaTech

WegaTech’i on pandud nii vulkaanilise kivi rahulikkus, detailide elegants kui looduslik originaalsus.Tänu oma lihtsale ilule ja  sisulisele võimekusele on sellest saanud arhitektide ja disainerite lemmik. Suurepäraste tehniliste omadustega plaat sobib ideaalselt ka suure koormusega pindadele. 7 plaadimõõtu. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt