Uued tooted

Tessera Harmony

Pehme ja tasakaalustatud disainiga Tessera Harmony on kolmas Union sarja kuuluv kollektsioon. Harmony, nagu nimigi ütleb, loob rahustavama ja produktiivsema keskkonna, suurendades heaolutunnet igas interjööris. Kollektsiooni värvipalett koosneb 12 trendikast toonist, millest igaüks on loodud üksteise ja teiste Tessera plaatvaipadega tonaalselt sulanduma.

Loe lähemalt

Krono Original Herringbone

Krono Original esitleb uhkusega kalasaba disaini, mis avaldab muljet oma erakordselt vastupidava pinna ja kriimustuskindlusega. Kvaliteetne struktuurne pealispind tagab eriti realistliku mulje ja annab teie kodule elegantse hõngu. Klassika, mis sobib suurepäraselt vääristama kõiki ruume ning pakub pikalt silmailu.

Loe lähemalt

Ricchetti Neolitica

Iidsete kivimite romantiline tõlgendus - see ongi uus Neolitica! Erinevate tekstuuridega pehmed paekivitoonid on saadaval 6 formaadis: 80x180 kuni 30x60 cm. Naturaalne R10 viimistlus. 80x80 cm plaadid on saadaval uudse CROSS viimistlusega (R11). See on innovaatiline lähenemine, mis lisab plaatidele pehmust ja libastumiskindlust, säilitades samas lihtsa puhastatavuse.  Vaata ka Ricchetti kiviimitatsioone e-poes: pood.floorin.ee/Ricchetti_kivi

Loe lähemalt

Oikos Multidecor Skin

Multidecor Skin on ökoloogiline matt dekoratiivvärv, mis loob elegantse ja kaasaegse pinnaviimistluse. See on veebaasil pestav värv. Toodet on kerge paigaldada ning sellega saab luua väga palju erinevaid efekte.

Loe lähemalt

MyArt Longboard

MyArt Longboard on kollektsioon, mille plangud on laiad ja pikad nagu puitparkett – 242 x 2000mm. Suurepärane valik, kui soovid lihtsalt hooldatavat ja kulumiskindlat põrandakatet, kuid unistad laiast ja pikast puitparketi välimusest.

Loe lähemalt

Grezzo Bloom & Vivid

Grezzo on inspireeritud looduslike kiviste maastike puhtusest ja puutumatust ilust. Karm, ebakorrapärane tekstuur lisab ruumile sügavust ja naturaalsust. Maa kiviseid tasapindu ja kaljuseinu meenutavasse Grezzo kollektsiooni kuulub nüüd 28 erinevat värvitooni - jahedatest betoonitoonidest kuni soojemate maalähedaste roheliste ja savitaoliste terrakotapruunideni välja. Grezzo Bloom ja Vivid on loodud ideaalset sobituma. Mõlemad uued sarjad on täienduseks olemasolevale Grezzo kollektsioonile, et pakkuda ruumikujundusel veelgi loomingulisemaid võimalusi.

Loe lähemalt

Flaviker Four Seasons

Kvaliteetsetest tammelaudadest inspireeritud kollektsioon esitleb puitu eriti mitmekülgsel moel - klassikalistest tammeplangust industriaalparketi ja kalasabani, millele lisanduvad puitribid. Tipptasemel digitehnoloogia annab hämmastava realistlikkuse, unikaalne P.TECH tehnoloogia parandab libastumiskindlust, jättes plaadid katsudes mõnusaks ja lihtsalt puhastatavaks.  3 naturaalset värvitooni on saadaval väga erinevates disainides ja formaatides. R10 libastumiskindlus, X20 terrassiplaatidel R11. 

Loe lähemalt

Gerflor Game 65

Kauakestev lahendus nõudlikele spordialadele koolidesse ja vabaajakeskustesse. Game 65 pakub kõrget põrutuskindlust >25% ja hõõrdekindlust vahemikus 80 - 110. 18μm PUR kaitsekiht ja kõrge UV vastupidavus garanteerivad kauakestva värvipüsivuse ja hooldusmugavuse. Loodud tuginedes Taraflexi kogemusele aastast 1947.

Loe lähemalt

Gerflor Game 45

Tänu 20%-sele põrutuste neeldumisvõimele, hõõrdekoefitsendile vahemikus 80 - 110 ja hõõrdepõletuse-vabale pealispinnale on Game 45 optimaalsete omadustega spordikate lasteaedadesse, õppe- ja puhkealadele. 18μm PUR kaitsekiht ja kõrge UV vastupidavus garanteerivad kauakestva värvipüsivuse ja hooldusmugavuse. Loodud tuginedes Taraflexi kogemusele aastast 1947.

Loe lähemalt

Artigo Dharma

Väikestest ühevärvilistest mikrograanulitest muster aitab peita igapäevast mustust, aga jätab üldise visuaali rahulikuks ja kaasaegseks. Kollektsioonis on 20 värvitooni - erinevatest trendikatest neutraaltoonidest kuni särtsakate põhitoonideni. Saadaval nii plaat- kui rullmaterjalina. Unikaalne PRO viimistlus lisab vastupidavust kriimustustele ja lihtsustab hooldust. Dharma kõik värvitoonid on saadaval ka akustilisena (20 dB).

Loe lähemalt