Uued tooted

Fioranese Passeportout

Loe lähemalt

Fioranese Liquida

Loe lähemalt

Fioranese Sweet Revolution

Loe lähemalt

Cisa Biocrete

Loe lähemalt

Cisa Brick Inspiration

Loe lähemalt

Self Imperiale

Loe lähemalt

Oikos Cemento Materico

Lubja baasil dekoratiivkrohv, mis sisaldab liiva ja marmorpulbrit. Tootega on võimalik luua autentsed betooni sarnaseid efekte. Tegemist on löögikindla krohviga, mis sobib ideaalselt kasutamiseks ühiskondlikel pindadel. Nimedega (* märgistatud) on dekoratiivsed lahendused, mida saab Cemento Matericoga teha ning ülejäänud on krohvitoonid.  

Loe lähemalt

Oikos Drywall Paint

Pestav matt seinavärv, mis on saadaval pastelsetes toonides. Toode ei sisalda formaldehüüdi ning on dermatoloogiliselt testitud Ferrara ülikoolis. Värv on väga hingav.

Loe lähemalt

Marbled Terra

Uus Marmoleum Marbled kollektsioonis on Marmoleum Terra, mille tihe ja kontrastne marmoriseering on inspireeritud tardunud kivimitest. Selle looduslikud ja autentsed toonid on mitmekülgsed, peidavad hästi mustust ning sobivad hästi kasutamiseks koos teiste Marmoleumi toodetega. Terra välimus ning selle hea säilivus teevad sellest ideaalse materjali just suure koormusega pindade jaoks. Kõik Terra disainid on saadaval 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt

Marbled Splash

Marmoleum Splash on uus disain Marmoleum Marbled kollektsioonis. Eemalt vaadates paistab õrnade värvinüanssidega Splash helehallina, kuid lähedalt hakkavad silma selgelt erinevad värvilised toonid. See nüüdisaegne disain on ideaalne suurtel pindadel ja eraldi kasutades, kuid sobib samas suurepäraselt kokku ka teiste Marmoleumi kollektsioonidega. Kõik Splash disainid on saadaval nii 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt