Uued tooted

Oikos Marmorino Naturale

Marmorino Naturale on lubja baasil dekoratiivkrohv, mis sisaldab marmori pulbrit. Tootega on võimalik saavutada nii läikivat kui ka matti pinda. Krohv loob aluspinnaga ühtse terviku. Tänu hingavale pinnale takistab bakterite ning hallituse teket.

Loe lähemalt

Flaviker Rebel

Realistlikud metalliimitatsioonid on inspireeritud vanadest tööstuslikest metallplaatidest. 7 värvitooni. 3 paksust: klassikalised suurused 30 x 60 cm kuni 120 x 120 cm portselanplaadid on saadaval 9 mm paksusega, WIDE eriti suured 120 x 270 ja 160 x 360 cm plaadid on paksusega 7 mm ning lahtiselt paigaldatavad 90 x 90 cm plaadid paksusega 20 mm (X20). Naturaalne R10 viimistlus, X20 plaatidel R11.

Loe lähemalt

Marmoleum Acoustic 14 dB

Marmoleum Acoustic vähendab löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). See on kahekihiline toode, mis koosneb 2 mm paksusest Marmoleumi kihist ja 2 mm paksusest korkpõhimikust. Marmoleum Acousticu kasutamisel vähenevad paigalduskulud, kuna seda saab paigaldada korraga ja pole vaja paigaldada esmalt korki ning siis Marmoleumi. Marmoleum Acoustic on saadaval 6 värvitoonis.

Loe lähemalt

Marmoleum Decibel 18 dB

Marmoleum Decibel vähendab löögimüra Forbo linoleumide seast kõige enam – lausa 18 dB võrra. Marmoleum Decibel on 3.5 mm paksune.  2,5 mm sellest on Marmoleumi kiht kollektsioonidest Marbled või Solid, mis on omakorda lamineeritud 1 mm paksuse polüolefiinvahu kihi külge. Marmoleum Decibel on saadaval 33 värvitoonis.  Marmoleum Decibeli konstruktsiooni on  võimalik eritellimusena saada ka teiste Marmoleumi sarjade nagu Fresco, Vivace ja Concrete puhul. 

Loe lähemalt

SA Decorline

Muinasjutud seinal. Kõik trendikad dekoratiivelemendid nii interjööris kui moes, tapeedist kangasteni erinevatel teemadel - loodus ja lilled, rafineeritud geomeetria, idamaised mustrid ja naiivsed disainid, seda kõike erinevates varjundites - see ongi Decorline. 

Loe lähemalt

SA Newdot

Ajatute traditsioonide taasloomise kunst kaasaegses võtmes. Newdot on segu Veneetsia terratso ajatust klassikast ja kaasaegsetest pinnastruktuuridest. Ootamatud üleminekud läikivale tellispinnale, lihvitud abstraktsele lillemustrile või reljeefidele. Lihvitud pinnad on käega katsudes ootamatult pehmed. Mõõdud 25 x 75 cm, tellised 7.5 x 30 cm. Seinaplaate täiendavad mosaiigid ja kaht tooni 60 x 60 cm põrandaplaadid, mis esitlevad terratsot läikivaks poleeritud moel.

Loe lähemalt

SA Lakewood

Lakewood reprodutseerib eksklusiivset käsitsi töödeldud puitpõrandat. Mõõtulõigatud plaadid, mille pikem külg on töödeldud kumeraks, et jätta mulje käsitsivalmistatud laudadest ning lühem külg on sirge, et plaate oleks lihtne ja kiire paigaldada. Plaadi pind on iseloomulik õlitatud puidust põrandale, mis on kaitstud loodusliku vahaga. 5 värvitooni. Laudade mõõt 20x120 cm, Coffer dekoor 90x90 cm. Matt viimistlus.

Loe lähemalt

Eriti kõrged lahendused

Tänapäevases mõistes hakati tõstetavaid põrandaid kasutama ennekõike just energeetikas ja eriti elektrialajaamade juures. Märksõnaks on kaablid, aga mitte niivõrd kaablite rohkus, nagu tänapäeval IKT valdkonnas, vaid kaablite jämedus. Mida jämedam kaabel, seda suurem on selle pöörderaadius ja seda kõrgemale on vaja paigaldada lülituskapid. Siin tulevad appi tõstetavate põrandate lahendused, kuna raskeid seadmekappe ei saa seinale kinnitada ja lisaks on vaja ka teeninduspinda.  KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (serveriruumid)* energeetika (alajaamad, katlamajad)* tööstus (kandvad vahelaed)* tootmine (teeninduspinnad) Tootjad: Bergvik    

Loe lähemalt

Kõrged lahendused

Tõstetavad põrandalahendused on tänaseks levinud kõikjal, kus on tegemist kaablite, serverite, kõne- ja andmesidega. Tänapäeval oleme harjunud, et kõik tuleb üle õhu kätte ja andmed on „pilves“, aga tegelikult nõuab see järjest rohkem servereid ja kaableid.   Järjest suurem arvutusvõimsuse ja andmemahu kasv nõuab järjest rohkem riistvara. See omakorda vajab jahutust. Tõstetavad põrandalahendused pakuvad leevendust mõlemale probleemile. Kaablid tuuakse seadmekappidesse põranda alt ning jahutus suunatakse restidega seadmekappide ette.  KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (serveriruumid)* teadus (steriilsed ruumid)* tööstus (platvormid)* tootmine (käiguteed) Tootjad: Mero, Bergvik    

Loe lähemalt

Keskmised lahendused

Suurepärane võimalus ehitada auditooriume ning kõikvõimalikke astmestikke ja poodiume. Kerge konstruktsioon, kiire paigaldus ning hilisem ümbertegemise võimalus annab vaieldamatu eelise betooni ees. Võrreldes puitkonstruktsiooniga saavutatakse stabiilne ning kriuksumisvaba lahendus. Hea lahendus ka olukorras, kus midagi on vaja viia hoopis põranda tasapinnast allapoole, aga aluspõrand seda ei võimalda. Selleks tõstetakse põrand kogu ruumi ulatuses üles, tekitades sellega võimaluse minna vajadusel põrandapinnast allapoole. KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (juhtimisruumid)* haridus (auditooriumid)* teadus (laborid)* büroohooned (tehnoruumid)    

Loe lähemalt