Uued tooted

Terrassiplaadid

20 mm paksud portselanist läbimassplaadid on funktsionaalne lahendus välistingimustes. Lihtsa vaevaga saad luua efektse, samas kestva ja hooldusvaba terrassi, väliköögi, rõdu, trepi või aiatee. Plaate võid lahtiselt paigaldada nii murule, liivale, killustikule kui tugijalgadele. Pole vaja erivarustust ega spetsialisti teadmisi. 

Loe lähemalt

Modul'up Compact Graphic

Modul'up Compact Graphic lahtiselt paigaldavate vinüülkatete tootevalik hõlmab imelisi graafilisi ja orgaanilisi mustreid, mis mõjuvad põrandal ülimalt omanäolisena. Topography ja uue Doodle’i disainide käsitsi joonistatud tekstuur kandub terratso graafilise tõlgendusena üle Graphito mustrisse. Terrazzo on loodud päris kivide järgi. Kõige julgem on Kubik, milles sulanduvad kokku Doodle’i ja Graphito mustrid. Kõik Graphicu tooted inspireerivad kollektsiooni selle muude osadega kombineerimiseks.

Loe lähemalt

Modul'up Compact Colour

Modul'up Compact Colour pakub valikut värvilisi kujundusi. Uni ja Stardust ühtlase tooniga disainidel on lausa värviline kulumiskiht, mis annab intensiivse ja sügava värvitooni. Need toonid kajastavad värvilahenduste uusimaid arengusuundi ja neid on lihtne kombineerida peaaegu kõigi teiste Sarloni 15 db ja 19 dB ning Modul'Upi kollektsioonide disainidega. Mängulise Color Splashi mustrist õhkub värvikat positiivsust. See orgaaniline, julge ja värvikaküllane kollektsioon sisaldab endas 24 värvitooni ja selle korduva osa mõõtmed on 600 × 200 cm.

Loe lähemalt

Modul'up Compact Material

Modul'up Compact Material lahtiselt paigaldatav vinüülkate pakub moodsaid mustreid, mille loomisel olid inspiratsiooniks populaarsed põrandakattematerjalid nagu tsement, betoon, kivi ja tekstiil. Tsemendi- ja betooniilmelised mustrid on kõrgelt hinnatud ja laialt kasutusel. Nüüd kuulub sarja ka õrnalt metalne Slabstone, loomulik ja elava kivi välimusega Stromboli ning hübriidne betooni- ja kiviefektiga Dissolved Stone. Nairobi ja Canvas kasutavad eri mastaabis ja keerukusega tekstiilikoe efekti. Mõlemad mustrid sobivad värvitoonide kombinatsioonilt väga hästi kohtadesse, kus on vaja tagasihoidlikku kontrasti.

Loe lähemalt

Modul'up Compact Wood

Modul'up Compact Wood tootevalik loob sooja õhkkonna kõikjal, kus seda vaja läheb. Selles on ühendatud puitpõranda ehe ja looduslähedane välimus ning tippkvaliteediga lahtiselt paigaldatava vinüülpõrandakatte eelised. Valikusse kuuluvad mitmekesised puiduilmelised mustrid ja nendega sobivad värvitoonid, sealhulgas kujundus Chill Oak, mille laudade värvitoon tõetruult varieerub. Hybrid Wood Concrete on tõeliselt silmatorkava disainiga – siin on kalasabamustris puit pandud kokku piklike betoonplaatidega, ja see sobib hästi kokku nii puidu- kui ka betooniilmeliste kujundusvariantidega. Korduva osa mõõtmed on 300 × 200 cm.

Loe lähemalt

Modul'up 19 dB Graphic

Modul'up 19 dB Graphic lahtiselt paigaldavate vinüülkatete tootevalik hõlmab imelisi graafilisi ja orgaanilisi mustreid, mis mõjuvad põrandal ülimalt omanäolisena. Topography ja uue Doodle’i disainide käsitsi joonistatud tekstuur kandub terratso graafilise tõlgendusena üle Graphito mustrisse. Terrazzo on loodud päris kivide järgi. Kõige julgem on Kubik, milles sulanduvad kokku Doodle’i ja Graphito mustrid. Kõik Graphicu tooted inspireerivad kollektsiooni selle muude osadega kombineerimiseks.

Loe lähemalt

Modul'up 19 dB Colour

Modul'up 19 dB Colour pakub valikut värvilisi kujundusi. Uni ja Stardust ühtlase tooniga disainidel on lausa värviline kulumiskiht, mis annab intensiivse ja sügava värvitooni. Need toonid kajastavad värvilahenduste uusimaid arengusuundi ja neid on lihtne kombineerida peaaegu kõigi teiste Sarloni 15 db ja 19 dB ning Modul'Upi kollektsioonide disainidega. Mängulise Color Splashi mustrist õhkub värvikat positiivsust. See orgaaniline, julge ja värvikaküllane kollektsioon sisaldab endas 24 värvitooni ja selle korduva osa mõõtmed on 600 × 200 cm.

Loe lähemalt

Modul'up 19 dB Material

Modul'up 19 dB Material lahtiselt paigaldatav vinüülkate pakub moodsaid mustreid, mille loomisel olid inspiratsiooniks populaarsed põrandakattematerjalid nagu tsement, betoon, kivi ja tekstiil. Tsemendi- ja betooniilmelised mustrid on kõrgelt hinnatud ja laialt kasutusel. Nüüd kuulub sarja ka õrnalt metalne Slabstone, loomulik ja elava kivi välimusega Stromboli ning hübriidne betooni- ja kiviefektiga Dissolved Stone. Nairobi ja Canvas kasutavad eri mastaabis ja keerukusega tekstiilikoe efekti. Mõlemad mustrid sobivad värvitoonide kombinatsioonilt väga hästi kohtadesse, kus on vaja tagasihoidlikku kontrasti.

Loe lähemalt

Modul'up 19 dB Wood

Sarlon Modul'up 19 dB Wood tootevalik loob sooja õhkkonna kõikjal, kus seda vaja läheb. Selles on ühendatud puitpõranda ehe ja looduslähedane välimus ning tippkvaliteediga lahtiselt paigaldatava vinüülpõrandakatte eelised. Valikusse kuuluvad mitmekesised puiduilmelised mustrid ja nendega sobivad värvitoonid, sealhulgas kujundus Chill Oak, mille laudade värvitoon tõetruult varieerub. Hybrid Wood Concrete on tõeliselt silmatorkava disainiga – siin on kalasabamustris puit pandud kokku piklike betoonplaatidega, ja see sobib hästi kokku nii puidu- kui ka betooniilmeliste kujundusvariantidega. Korduva osa mõõtmed on 300 × 200 cm.

Loe lähemalt

Sarlon 19 dB Graphic

Sarlon Graphic 19 dB tootevalik hõlmab imelisi graafilisi ja orgaanilisi mustreid, mis mõjuvad põrandal ülimalt omanäolisena. Topography ja uue Doodle’i disainide käsitsi joonistatud tekstuur kandub terratso graafilise tõlgendusena üle Graphito mustrisse. Terrazzo on loodud päris kivide järgi. Kõige julgem on Kubik, milles sulanduvad kokku Doodle’i ja Graphito mustrid. Kõik Graphicu tooted inspireerivad kollektsiooni selle muude osadega kombineerimiseks. 

Loe lähemalt