Uued tooted

Airmaster Reflection

Desso Airmaster Reflectionit iseloomustab patenteeritud Airmasteri tehnoloogia, mis annab otsest kasu tervisele, vähendades õhus olevat peentolmu. Reflection on loodud, silmas pidades tänapäevast külalislahkust ja töökohti ning see on inspireeritud Jaapani disainifilosoofiast, mille keskmes on tasakaal, rahulikkus ja loodus. Selle disain võimaldab teil katsetada joonte, tekstuuride ja värvidega, et luua visuaalselt rahustavaid keskkondi.

Loe lähemalt

Tessera Teviot

Tessera Teviot on vastupidav ja usaldusväärne plaatvaip, mis sobib väga erinevatesse keskkondadesse - nii haridusasutustesse, büroodesse kui ka kaubanduspindadele. 32 värvitooni klassikalistest kaasaegsete- ja erksateni. 

Loe lähemalt

Flagstone

Maalähedase värvipaletiga Desso Flagstone rullvaip ühendab kivis ja marmoris leiduva loomuliku ilu ja keeruka veenide struktuuri. Lõigatud ja lõikamata silmuste kombinatsioon lisab interjööri tekstuuri ja dimensioone. 12 harmoonilist tooni pakuvad mitmekestist värvipaletti soojadest jahedateni. Flagstone on loodud mõeldes luksusliku, mugava ja kutsuva töö- või majutuskeskkonna peale.

Loe lähemalt

Solid & Shape

Shape on Desso vaipade taaskasutusprotsessist inspireeritud uurimuse visuaalne tulemus. Lõngakiudude lõikamise, lahti võtmise ja taastamise teel lõi stuudio Stefan Scholten orgaanilistel kujunditel põhineva mustri, see on nagu kollaaž allesjäänud kujunditest, mis loovad uue pildi. Mustriline Shape on disainitud sobituma ühevärvilise Solid kollektsiooniga. Nii Desso Shape kui ka Solid on saadaval 8 maalähedases värvitoonis, mida on võimalik lõputult kombineerida inspireeriva töö-, kooli- või kaubanduskeskkondade loomiseks.

Loe lähemalt

Väli täitmata

Loe lähemalt

Expona Commercial Stone and Abstract

Expona Commercial Stone and Abstract imitatsioonplaatide kollektsioon jäljendab täiuslikult naturaalsete materjalide ilu ja sobib ka keskmise koormusega tööstuspindadele. Stabiilne, niiskuskindel ja vastupidav lahendus, mis sobib hästi ka põrandaküttele. 

Loe lähemalt

Expona Commercial Wood

Polyflor Expona Commercial Wood sobib suurepäraselt intensiivse kasutusega äripindadele kaubanduses, kontoris või majutusasutustes, samuti meditsiini ja haridusasutustes. Kodukasutuses ideaalne kõikidesse ruumidesse. 

Loe lähemalt

Binyl Pro

Põrand, mis ei karda vett. Nüüd ei pea sa muretsema, kui ajad joogi maha või juhtub mõni muu väike äpardus. O.R.C.A. niiskuskaitse tehnoloogia ühendab endas bioloogilist päritolu materjalid ja traditsioonilised veekindlad põrandakatted. Innovatiivne O. R. C. A. HDF plaat võimaldab Bionyl Pro laminaati paigaldada eramute vannitubadesse ning tänu termilisele stabiilsusele ja pleekimiskindlusele sobib ideaalselt ka valgusküllastesse ruumidesse. Kollektsioonis on mitmeid erinevaid naturaalse välimusega puidudekoore ja ka keraamilise plaadi välimusega dekoore.

Loe lähemalt

Traverse

Silmapaistvate diagonaalsete joontega Traverse kollektsioon on inspireeritud ikoonilisest modernismist. Kollektsiooni paigaldades on võimalik mängida suundade, rütmide ja tsoonidega, võimaldades  luua eristuvaid ja põnevaid lahendusi. Tõeline valguse ja varjude mäng. Traverse on saadaval struktuurse 100x25 cm plaatvaibana, 15 värvitoonis, neutraalsetest hallidest erksa punaseni.

Loe lähemalt

Alloc Grand Majestic

Elegantsete puidudekooridega kollektsioon loob oma 2,4 m pikkuste ja 30 cm laiuste plankudega imelise avatud ruumi tunde. 0.6 mm paksune kõrgsurve pinnakiht, mis on kaks korda paksem tavapärasest, tagab ekstreemse vastupidavuse. AquaResist niiskuskidel töötlus. Patenteeritud AluLoc lukustussüsteem lubab eriti kiiret paigaldust. See lukustussüsteem võimaldab paigaldada põranda isegi kuni 15 x 15 m suurusele alale ilma vahevuukideta. Kasutusklass 23/34.

Loe lähemalt