Uued tooted

Krono Original Atlantic 8

Atlantic 8 kollektsioonis on mitmeid erinevaid dekoore ja tekstuure. Värsketest hallidest nüanssidest kuni naturaalsete puidutoonide ja soojade tumedate värvideni, oma uue lemmikpõranda leiavad kõik pereliikmed.

Loe lähemalt

Equipe Manacor

Läikivad seinaplaadid. Plaadid on 9 mm paksused ning on mõõtu lõigatud. Saadaval 3 erinevas mõõdus 7,5x15; 10x10 ning 6,5x40. Valikus on kokku 10 erinevat värvitooni. Lisatootena on valikus ka keraamilised lõpetusliistud mõõduga 3x20 ja 1,2x20.

Loe lähemalt

Haro Professional Duna

Haro liimitav kahekihiline Strip Duna 1-lipiline parkett on visuaalselt ahvatleva laiuse-pikkuse suhtega. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 11x140x1500mm. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Kõik disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. Garantii: 30 a

Loe lähemalt

Haro Professional Maxim

Haro liimitav kahekihiline Strip Maxim on valikus suurima lipiga 1-lipiline parkett. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 11x180x2200mm. Kõik disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Haro Professional Prestige

Haro liimitav kahekihiline Strip Prestige 1-lipiline parkett, mida on võimalik paigaldada ka kalasaba mustrina. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 10x120x1000mm. Saadaval lakitud PermaDur, NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Haro Professional Classico

Haro liimitav kahekihiline parkett Strip Classico on ajatu ja klassikalise disainiga, eriliselt harmoonilise välimusega. Võimalik paigaldada ka kalasaba parketina. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. * märgistatud disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 10x85x771mm. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Azuvi Code&Woodcode

Kaasaegne, väga elegantne portselanplaatide kollektsioon, mille kuus moodsat värvitooni on saadaval viies erinevas viimistlusvariandis. Kolm plaadiformaati: 90 x 90 cm, 60 x 60 cm ja 30 x 60 cm. Mõõtulõigatud.

Loe lähemalt

Flaviker Art Walls

Flaviker esitleb kunstiliselt kaunistatud portselanplaatide kollektsiooni ART WALLS. Plaadid on suuruses 120x280 ning on 6 mm paksused. Plaadid on mõõtu lõigatud ning  annavad igapäevastele ruumidele ainulaadse ilme. Saadaval 7 erinevat mustrit.

Loe lähemalt

Camellia

Camellia on 17 mm paksuse ja realistliku välimusega kunstmuru. Kunstmuru kiud on valmistatud pleki- ja UV-kindlast materjalist, seega Camellia ei tuhmu päikese käes ning säilitab värske välimuse aastaringselt. Camellia on laste- ja lemmikloomasõbralik ning see ei vaja hooldust, kastmist ega niitmist. Seega - puhka ja naudi lihtsat elu!

Loe lähemalt

Castor

Castor on suurepärane valik sinu aeda või terrassile. Kunstmuru tagab alati värskelt lõigatud muru välimuse, lisaks on see praktiliselt hooldusvaba, lopsakas, minimaalselt ajakulukas, aastaringselt kasutatav ning seda ei ole vaja kasta ega niita. Seega - puhka ja naudi lihtsat elu!

Loe lähemalt