Uued tooted

Eriti kõrged lahendused

Tänapäevases mõistes hakati tõstetavaid põrandaid kasutama ennekõike just energeetikas ja eriti elektrialajaamade juures. Märksõnaks on kaablid, aga mitte niivõrd kaablite rohkus, nagu tänapäeval IKT valdkonnas, vaid kaablite jämedus. Mida jämedam kaabel, seda suurem on selle pöörderaadius ja seda kõrgemale on vaja paigaldada lülituskapid. Siin tulevad appi tõstetavate põrandate lahendused, kuna raskeid seadmekappe ei saa seinale kinnitada ja lisaks on vaja ka teeninduspinda.  KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (serveriruumid)* energeetika (alajaamad, katlamajad)* tööstus (kandvad vahelaed)* tootmine (teeninduspinnad) Tootjad: Bergvik    

Loe lähemalt

Kõrged lahendused

Tõstetavad põrandalahendused on tänaseks levinud kõikjal, kus on tegemist kaablite, serverite, kõne- ja andmesidega. Tänapäeval oleme harjunud, et kõik tuleb üle õhu kätte ja andmed on „pilves“, aga tegelikult nõuab see järjest rohkem servereid ja kaableid.   Järjest suurem arvutusvõimsuse ja andmemahu kasv nõuab järjest rohkem riistvara. See omakorda vajab jahutust. Tõstetavad põrandalahendused pakuvad leevendust mõlemale probleemile. Kaablid tuuakse seadmekappidesse põranda alt ning jahutus suunatakse restidega seadmekappide ette.  KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (serveriruumid)* teadus (steriilsed ruumid)* tööstus (platvormid)* tootmine (käiguteed) Tootjad: Mero, Bergvik    

Loe lähemalt

Keskmised lahendused

Suurepärane võimalus ehitada auditooriume ning kõikvõimalikke astmestikke ja poodiume. Kerge konstruktsioon, kiire paigaldus ning hilisem ümbertegemise võimalus annab vaieldamatu eelise betooni ees. Võrreldes puitkonstruktsiooniga saavutatakse stabiilne ning kriuksumisvaba lahendus. Hea lahendus ka olukorras, kus midagi on vaja viia hoopis põranda tasapinnast allapoole, aga aluspõrand seda ei võimalda. Selleks tõstetakse põrand kogu ruumi ulatuses üles, tekitades sellega võimaluse minna vajadusel põrandapinnast allapoole. KASUTUSVALDKONNAD * IKT sektor (juhtimisruumid)* haridus (auditooriumid)* teadus (laborid)* büroohooned (tehnoruumid)    

Loe lähemalt

Madalad lahendused

Euroopas kõige enam kasutatav lahendus büroopindade puhul. Ehitusetapis viiakse kõik kommunikatsioonid põranda alla, tagades sellega sileda ja ohutu töötasapinna. Kõik ehitus- ja sisetööd kuni lõppviimistluseni teostatakse viimistlemata põranda peal. Viimasena paigaldatakse põranda pinnakate, välistades sellega lõppviimistluse rikkumist ehitusetapis. Kasutusetapis annab tõstetud põrandalahendus kontoripinnale mobiilsust ja lihtsustab oluliselt ümberehitust. KASUTUSVALDKONNAD * avalikud ruumid (fuajeed)* haridus (arvutiklassid)* teadus (laborid)* büroohooned (kommunikatsioonid)    

Loe lähemalt

Flotex Twilight

'Igavene võitlus öö ja päeva vahel' - Philippe StarckTwilight on mäng valguse, varjude ja värvidega. See on disain kahe tugeva ja teineteist täiendava poolega: üks nagu kalliskivi - helge ja kerge, teine tumedate ja külluslike toonide vari. Mõlemad saavad kokku gradient-disainis, luues koos energilise ja jõulise avalduse, mis võib nii ruumi jagada kui siduda. Disaini erinevad osad on kasutatavad ükshaaval või omavahel kombineerides, võimaldades nii kasutamist igas suuruses interjööris.

Loe lähemalt

Flotex Artist

'Mitte miski ei asenda kunstniku kätt' - Philippe StarckArtist põhineb kahel tekstuuril ja nendevahelisel sulandumisel. Mõlemat võib kasutada eraldi või üleminekutega ühelt teisele. Võimaldab kujundada ruumi peenelt, kuid visuaalselt põnevalt. Loob värvivoolu, mis aitab eristada piirkondi, säilitades samas hoone ühtse kuid eristuva ilme. 

Loe lähemalt

Flotex Vortex

'Tuule poolt korraldatud kaos põllul' - Philippe StarckVortex’i disainikontseptsioon on loodud selleks, et muuta meie ruuminägemust. Oma paindliku lahendusega võimaldab see omavahel segunevaid ja vahelduvaid mustreid kasutades planeerida nii suuri kui väikeseid pindu. Vortexi disain on saadaval kuues alatoonis.

Loe lähemalt

Surestep Digital Print

Surestep Digital Print tõstab turvapõrandad uude disainidimensiooni. Omades Surestepile omaseid kasutuseeliseid, võimaldab Digital Print luua endale sobiva turvapõrandakatte.  Ice Cream ja Moon on näited olemasolevatest kujundustest, mis demonstreerivad uuendusliku tootmistehnoloogia lõputuid võimalusi. 

Loe lähemalt

Surestep Steel

Surestep Steel on betoonidisainidest koosnev kollektsioon, millel on lisaks õrn metalliksära. Alumiiniumoksiidi osakesed suurendavad libastumiskindlust (R10) ja vastupidavust, PUR-Pearl viimistlus tagab lihtsa hoolduse.

Loe lähemalt

Surestep Material

Surestep Material sisaldab valikut kivi, tekstuuri ja mineraalstruktuuridest. Suurendatud libastumiskindlus, lihtne hooldus ning suur vastupidavus tänu materjalile lisatud alumiiniumoksiidile, värvilistele PVC-laastudele ja unikaalsele PUR-Pearl viimistlusele. Sobib paigaldamiseks kõikidesse ruumidesse, mis vajavad R10 libastumiskindlust. 4 disaini on saadaval ka 17dB helisummutavana (* märgistatud). 

Loe lähemalt