Nuway Tuftiguard

Floorin - Nuway Tuftiguard

Nuway Tuftiguard on kahepoolne tugev ja vastupidav jäik matisüsteem, mis pakub nii suurepärast välimust kui võimekust. Sobib hästi ekstreemse liikumiskoormusega sissepääsudesse ning kohtadesse, kus tuleb eemaldada jalanõudelt või ratastelt suurem hulk mustust - lennujaamad, kaubanduskeskused jm. 

Iga Tuftiguard matt koosneb 100% taaskasutatud alumiiniumist, terasest või pvc-st kaabitsribidest ning vaibaga või ilma kummiribidest. Ribid saab paigutatada sõltuvalt kogutava mustuse hulgast kas kinniselt või lahtiselt. Ribid on omavahel ühendatud kõrge tõmbetugevusega   terasühenduste abil, mis annab matile struktuurse terviklikkuse ja suurepärase tugevuse. 

Tehniline eluiga 15 aastat. Matt on kahepoolne, ehk kui disain võimaldab, siis saab matti ka ümber pöörata. See kahekordistab mati eluiga veelgi. 

Nuway Tuftguard lisainfo > 

 

 

Suletud matisüsteem sobib nii sisekeskkonda kui üleminekualadele. Jalatsitelt ja ratastelt kogutav mustus jääb mati sisse ja alumiiniumribidele.

 

 

  

 

Vaiba- või kummiribid võib paigutada nii ühe- kui kahekordselt. Topeltribid suurendavad puhastus- ja kuivatuspinda ja seega piisab sama tulemuse saavutamiseks lühemast alast.

 

 

 

 

Avatud süsteem pakub rohkem ruumi eemaldatavale mustusele ja niiskusele - see saab lihtsalt läbi mati vajuda.

 

 

Nuway Tuftiguard referentspilte vaata Nuway Grid galeriist.