Eternal Digital Print

Floorin - Eternal Digital Print

Forbo uus digiprindi tehnoloogia on andnud disaineritele tööriista, mis võimaldab luua efektseid visuaale, mida tavatehnoloogia ei suuda. Sisuliselt võid luua põranda omaenda trükifailist ning see on ikkagi maksimaalse kulumiskindlusega ja sama lihtsalt hooldatav nagu tavaline Eternal.

Kollektsioon sisaldab valikut valmisdisainidest: värvigradiendid, vikerkaar, läbilõige vanast puidust või vääriskividest. Lisaks võid luua oma disaini, mille trükkimise miinimumkogus on 12 m2. Võimalustest ja valikutest saad ülevaate altpoolt:

 

Rainbow

Spekter värvigradientidest, pikkusega üle 10 m. Selline värvide sujuv üleminek on saavutatav vaid digiprindiga. Eternal Rainbow on saadaval 1.95 m laiusena

 

Magnified Nature

Hiiglaslikest vääriskividest fossiilse puiduni - need ennenägematud disainid muutuvad koheselt iga ruumi keskpunktiks. Tarnitakse väljalõigetena, mida saab insertida igasse Eternali tavavärvitooni.

 

Photographic

Kasuta oma fotot või vali mõni paljudest maailma imedest. Forbo klienditeenindus aitab sul valida õige suuruse, tüübi ja resolutsiooni, mille alusel põrand valmis trükitakse.

 

Graphic

Sellesse kategooriasse läheb trükk, mis koosneb erinevatest joontest, vormidest, tekstist või hoopis linnakaardist. Loo oma marsruut, tee põrand informatiivseks, harivaks või hoopis lõbusaks graafilise disaini abil.

 

Nature

Oma tükikest loodust põrandal. Rannakivid, rohulibled või sügisesed lehed. Realistlik või moonutatud looduspilt - kuidas aga soovid.

 

Identity

Nagu nimi ütleb, võimaldab antud kategooria trükkida firma logosid, värve jm stiilielemente põrandale.

   

Unlimited

Piirideta visuaalid ja piiramatud disainivõimalused. Unikaalne silepõrandate tootmisel. Mustrid ilma kordusteta, suurus- ja värvipiiranguteta.